$221.27
$245.54
Compare Price
You save
$24.27
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 51304
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 51304 Mandloline W/ Pusher
Item:
#1892800
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 51304 |
| Manufacturer Part # | 51304 |
| Height | 6.63" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 15.88" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 51304 Mandloline W/ Pusher
$221.27
$245.54
You save
$24.27
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 51304 Mandloline W/ Pusher