$62.52/Case
$85.21
Compare Price
You save
$22.69
(27%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 51546
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 51546 Glutten Free Pick Bamboo 100/bag 12 Bag/cs
Item:
#1892551
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 51546 |
| Manufacturer Part # | 51546 |
| Height | 6" |
| Width | 5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 51546 Glutten Free Pick Bamboo 100/bag 12 Bag/cs
$62.52/Case
$85.21
You save
$22.69
(27%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 51546 Glutten Free Pick Bamboo 100/bag 12 Bag/cs