$142.17
$165.38
Compare Price
You save
$23.21
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 51560 Confectionary Funnel
Item:
#1892806
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 51560 |
| Manufacturer Part # | 51560 |
| Height | 9.38" |
| Width | 9.13" |
| Depth | 8.88" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 51560 Confectionary Funnel
$142.17
$165.38
You save
$23.21
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 51560 Confectionary Funnel