$132.84
$167.50
Compare Price
You save
$34.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 51584
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 51584 Glass Rack 25compartment With 4 Extenders
Item:
#1892563
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 51584 |
| Manufacturer Part # | 51584 |
| Height | 21" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 11.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 51584 Glass Rack 25compartment With 4 Extenders
$132.84
$167.50
You save
$34.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 51584 Glass Rack 25compartment With 4 Extenders