$25.22
$66.52
Compare Price
You save
$41.30
(62%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 5211002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5211002 Pitcher Frothing 33 Oz
Item:
#1144601
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 5211002 |
| Manufacturer Part # | 5211002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 5211002 Pitcher Frothing 33 Oz
$25.22
$66.52
You save
$41.30
(62%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 5211002 Pitcher Frothing 33 Oz