$4.79/Roll
$4.98
Compare Price
You save
$0.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 52214
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 52214 3 In Adhering Blue Wrap Sc Refill
Item:
#1884480
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 52214 |
| Manufacturer Part # | 52214 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 52214 3 In Adhering Blue Wrap Sc Refill
$4.79/Roll
$4.98
You save
$0.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 52214 3 In Adhering Blue Wrap Sc Refill

