$13.26
$13.76
Compare Price
You save
$0.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54096
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54096 Fae 6019 Forceps Smartcompliance Refill
Item:
#1884380
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54096 |
| Manufacturer Part # | 54096 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54096 Fae 6019 Forceps Smartcompliance Refill
$13.26
$13.76
You save
$0.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54096 Fae 6019 Forceps Smartcompliance Refill