$127.87
$132.79
Compare Price
You save
$4.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54099
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54099 M First Aid Cabinet Ansi A Without Meds
Item:
#1893091
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54099 |
| Manufacturer Part # | 54099 |
| Height | 4.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54099 M First Aid Cabinet Ansi A Without Meds
$127.87
$132.79
You save
$4.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54099 M First Aid Cabinet Ansi A Without Meds

