$3.50/Box
$3.82
Compare Price
You save
$0.32
(8%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54105
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54105 Antibiotic Ointment/10pk
Item:
#1884186
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54105 |
| Manufacturer Part # | 54105 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54105 Antibiotic Ointment/10pk
$3.50/Box
$3.82
You save
$0.32
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54105 Antibiotic Ointment/10pk

