$7.20/Box
$7.47
Compare Price
You save
$0.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54122
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54122 Bandage Finger Tip 40
Item:
#1892821
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54122 |
| Manufacturer Part # | 54122 |
| Height | 3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54122 Bandage Finger Tip 40
$7.20/Box
$7.47
You save
$0.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54122 Bandage Finger Tip 40