$1.64/Box
$1.70
Compare Price
You save
$0.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54124
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54124 1x3 Fabric Bandage (16)
Item:
#1825168
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54124 |
| Manufacturer Part # | 54124 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54124 1x3 Fabric Bandage (16)
$1.64/Box
$1.70
You save
$0.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54124 1x3 Fabric Bandage (16)

