$1.92
$1.99
Compare Price
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54129
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54129 Bandage 2x4 Plastic 5 6/box
Item:
#1884579
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54129 |
| Manufacturer Part # | 54129 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54129 Bandage 2x4 Plastic 5 6/box
$1.92
$1.99
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54129 Bandage 2x4 Plastic 5 6/box