$14.28/{}
$41.89
Compare Price
You save
$27.61
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54165
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54165 White Spreader Pad 4.5x16 Pack Of 5
Item:
#1893095
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54165 |
| Manufacturer Part # | 54165 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54165 White Spreader Pad 4.5x16 Pack Of 5
$14.28/{}
$41.89
You save
$27.61
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54165 White Spreader Pad 4.5x16 Pack Of 5