$26.94
$38.35
Compare Price
You save
$11.41
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54170
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54170 Digital Timer
Item:
#1892829
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54170 |
| Manufacturer Part # | 54170 |
| Height | 1" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 4.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54170 Digital Timer
$26.94
$38.35
You save
$11.41
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54170 Digital Timer