$29.52
$34.75
Compare Price
You save
$5.23
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 54203
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 54203 Fak35 Refill 3
Item:
#1893105
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 54203 |
| Manufacturer Part # | 54203 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 54203 Fak35 Refill 3
$29.52
$34.75
You save
$5.23
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 54203 Fak35 Refill 3