$105.00
$140.78
Compare Price
You save
$35.78
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 5561120
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5561120 Return Re Use Fltr Rcsd (16"neck Wht)
Item:
#1183154
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 5561120 |
| Manufacturer Part # | 5561120 |
| Height | 25" |
| Width | 8" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5561120 Return Re Use Fltr Rcsd (16"neck Wht)
$105.00
$140.78
You save
$35.78
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 5561120 Return Re Use Fltr Rcsd (16"neck Wht)
