Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 5561171
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5561171 Return/supply Combo (18"neck Beige 24"sq)
Item:
#1183166
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 5561171 |
| Manufacturer Part # | 5561171 |
| Height | 25" |
| Width | 8" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 5561171 Return/supply Combo (18"neck Beige 24"sq)
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 5561171 Return/supply Combo (18"neck Beige 24"sq)
