Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 56105
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 56105 Pla Flat Cold Cup Lid Fits 9 24 Oz 1000/cs
Item:
#1569892
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 56105 |
| Manufacturer Part # | 56105 |
| Height | 8.46" |
| Width | 16.73" |
| Depth | 20.28" |
| Weight | 20.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
AllPoints 56105 Pla Flat Cold Cup Lid Fits 9 24 Oz 1000/cs
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 56105 Pla Flat Cold Cup Lid Fits 9 24 Oz 1000/cs
