$23.49
$37.70
Compare Price
You save
$14.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 561284
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 561284 Type "hfsh" Faucet
Item:
#1144930
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 561284 |
| Manufacturer Part # | 561284 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 561284 Type "hfsh" Faucet
$23.49
$37.70
You save
$14.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 561284 Type "hfsh" Faucet
