Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 561462
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 561462 Dipperwell With Faucet
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 561462 |
| Manufacturer Part # | 561462 |
| Height | 7" |
| Width | 7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 561462 - Fits 6" Hole, - 1 1/2" Pipe Size Drain, - Stainless Steel Inner And Outer Can, - Faucet Has 2" Spout And 1 1/2" Pipe
