$29.99
$34.83
Compare Price
You save
$4.84
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 56226
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 56226 1 Gal Dawn Dish Soap
Item:
#1892857
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 56226 |
| Manufacturer Part # | 56226 |
| Height | 11.7" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 8.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 56226 1 Gal Dawn Dish Soap
$29.99
$34.83
You save
$4.84
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 56226 1 Gal Dawn Dish Soap