$141.83/Case
$162.75
Compare Price
You save
$20.92
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 56246
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 56246 12 Oz Pla Cup Stock Print 1 000/cs
Item:
#1893129
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 56246 |
| Manufacturer Part # | 56246 |
| Height | 17.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 16" |
| Weight | 27.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 56246 12 Oz Pla Cup Stock Print 1 000/cs
$141.83/Case
$162.75
You save
$20.92
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 56246 12 Oz Pla Cup Stock Print 1 000/cs