$117.42/Case
$165.43
Compare Price
You save
$48.01
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 56249
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 56249 24 Oz Pla Cup Stock Print 600/cs
Item:
#1893132
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 56249 |
| Manufacturer Part # | 56249 |
| Height | 19" |
| Width | 20" |
| Depth | 16" |
| Weight | 22.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 56249 24 Oz Pla Cup Stock Print 600/cs
$117.42/Case
$165.43
You save
$48.01
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 56249 24 Oz Pla Cup Stock Print 600/cs