$201.99/Case
$252.03
Compare Price
You save
$50.04
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 56333
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 56333 24 Oz Rectangular Lid Worldview 400/cs
Item:
#1893158
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 56333 |
| Manufacturer Part # | 56333 |
| Height | 24.29" |
| Width | 13.78" |
| Depth | 18.31" |
| Weight | 44.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
AllPoints 56333 24 Oz Rectangular Lid Worldview 400/cs
$201.99/Case
$252.03
You save
$50.04
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 56333 24 Oz Rectangular Lid Worldview 400/cs