$6.95/Pack
$13.86
Compare Price
You save
$6.91
(50%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 57172
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57172 9 Oz Cold Cup Grnstrp Sold By Sleeve Of 50
Item:
#1893168
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57172 |
| Manufacturer Part # | 57172 |
| Height | 7.9" |
| Width | 3.18" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57172 9 Oz Cold Cup Grnstrp Sold By Sleeve Of 50
$6.95/Pack
$13.86
You save
$6.91
(50%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57172 9 Oz Cold Cup Grnstrp Sold By Sleeve Of 50