$69.09/Case
$86.21
Compare Price
You save
$17.12
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 57181
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57181 6in Knife Bluestripe 1000/cs
Item:
#1893500
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57181 |
| Manufacturer Part # | 57181 |
| Height | 7.2" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 4.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57181 6in Knife Bluestripe 1000/cs
$69.09/Case
$86.21
You save
$17.12
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57181 6in Knife Bluestripe 1000/cs