$13.60/Case
$16.31
Compare Price
You save
$2.71
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 57257
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57257 Blk Md Hvy Wt Poly Knife 1000/cs
Item:
#1893391
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57257 |
| Manufacturer Part # | 57257 |
| Height | 12" |
| Width | 8" |
| Depth | 7" |
| Weight | 7.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57257 Blk Md Hvy Wt Poly Knife 1000/cs
$13.60/Case
$16.31
You save
$2.71
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57257 Blk Md Hvy Wt Poly Knife 1000/cs