$1.21/Pack
$3.55
Compare Price
You save
$2.34
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 57269
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57269 3 1/4 Oz Portion Cup 50/pk
Item:
#1893599
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57269 |
| Manufacturer Part # | 57269 |
| Height | 2.75" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57269 3 1/4 Oz Portion Cup 50/pk
$1.21/Pack
$3.55
You save
$2.34
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57269 3 1/4 Oz Portion Cup 50/pk