$107.75/Case
$138.39
Compare Price
You save
$30.64
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 57284
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57284 12 Oz Eco Hot Cup 1 000/cs
Item:
#1893515
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57284 |
| Manufacturer Part # | 57284 |
| Height | 20" |
| Width | 13" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 26.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57284 12 Oz Eco Hot Cup 1 000/cs
$107.75/Case
$138.39
You save
$30.64
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57284 12 Oz Eco Hot Cup 1 000/cs