$202.10/{}
$254.84
Compare Price
You save
$52.74
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 57314
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57314 Smoking Receptacle
Item:
#1669432
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57314 |
| Manufacturer Part # | 57314 |
| Height | 36.25" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 25.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57314 Smoking Receptacle
$202.10/{}
$254.84
You save
$52.74
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57314 Smoking Receptacle
