$7.93
$10.80
Compare Price
You save
$2.87
(27%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 57316
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57316 Seatbelt 3 Point (for High Chairs)
Item:
#1893526
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57316 |
| Manufacturer Part # | 57316 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57316 Seatbelt 3 Point (for High Chairs)
$7.93
$10.80
You save
$2.87
(27%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57316 Seatbelt 3 Point (for High Chairs)

