$37.47
$38.93
Compare Price
You save
$1.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 57562 Sixth X 6 In Pan 24 Gauge
Item:
#2227606
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 57562 |
| Manufacturer Part # | 57562 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 57562 Sixth X 6 In Pan 24 Gauge
$37.47
$38.93
You save
$1.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 57562 Sixth X 6 In Pan 24 Gauge