$88.10
$124.44
Compare Price
You save
$36.34
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58087 Skillet 17 In
Item:
#1893533
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58087 |
| Manufacturer Part # | 58087 |
| Height | 2.75" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 14.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58087 Skillet 17 In
$88.10
$124.44
You save
$36.34
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58087 Skillet 17 In