Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 581133 Valve Solenoid Water 120v
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 581133 |
| Manufacturer Part # | 581133 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 581133 Water Solenoid Valve 120v, Hoshizaki 900-sd Cf1a-fs Cr1a-fs Km-1340mah Km-1340mrh, Km-1340mwh Km-1601mrh Km-1601mrh3 Km-1601srh, Km-1601srh3 Km-1601swh Km-1601swh3 Km-800mae Km-800mre, Km-800mwe Km-900mah Km-900mrh Km-900mrh3 Km-900mwh, Km1340mrh Km1601mrh Km1601mrh3 Km1601srh Km1601srh3, Km630mah Km900mah Kms-1230mlh
