$106.20/{}
$133.19
Compare Price
You save
$26.99
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58168 Glass 7.75 Oz Old Fash L 3dz/cs
Item:
#1893629
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58168 |
| Manufacturer Part # | 58168 |
| Height | 7.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 18" |
| Weight | 20.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58168 Glass 7.75 Oz Old Fash L 3dz/cs
$106.20/{}
$133.19
You save
$26.99
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58168 Glass 7.75 Oz Old Fash L 3dz/cs