$7.54
$8.44
Compare Price
You save
$0.90
(11%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58184 Ormd S/s Cleaner Aerosol
Item:
#1893632
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58184 |
| Manufacturer Part # | 58184 |
| Height | 10" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | True |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58184 Ormd S/s Cleaner Aerosol
$7.54
$8.44
You save
$0.90
(11%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58184 Ormd S/s Cleaner Aerosol