Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58191
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58191 Ormd Soap Bag Box Antspt 12/cs
Item:
#1893544
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58191 |
| Manufacturer Part # | 58191 |
| Height | 6" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 23.34 lbs |
| Hazardous | True |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58191 Ormd Soap Bag Box Antspt 12/cs
$94.30/Case
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58191 Ormd Soap Bag Box Antspt 12/cs