$4.49
$5.55
Compare Price
You save
$1.06
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58370
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58370 Ormd Glass Clnr Spray
Item:
#1893656
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58370 |
| Manufacturer Part # | 58370 |
| Height | 10" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 2.02 lbs |
| Hazardous | True |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58370 Ormd Glass Clnr Spray
$4.49
$5.55
You save
$1.06
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58370 Ormd Glass Clnr Spray