$17.42
$26.00
Compare Price
You save
$8.58
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58589
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58589 Knife Scalloped Utility
Item:
#1321933
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58589 |
| Manufacturer Part # | 58589 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58589 Knife Scalloped Utility
$17.42
$26.00
You save
$8.58
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58589 Knife Scalloped Utility
