$64.57/Case
$76.71
Compare Price
You save
$12.14
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58631
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58631 Lo Suds Glass Cleaner (2
Item:
#1893577
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58631 |
| Manufacturer Part # | 58631 |
| Height | 7.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 3.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58631 Lo Suds Glass Cleaner (2
$64.57/Case
$76.71
You save
$12.14
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58631 Lo Suds Glass Cleaner (2