$45.11/Case
$52.10
Compare Price
You save
$6.99
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58755 Portion Cup 2 Oz Plast B 2500/cs
Item:
#1893582
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58755 |
| Manufacturer Part # | 58755 |
| Height | 18" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 11.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58755 Portion Cup 2 Oz Plast B 2500/cs
$45.11/Case
$52.10
You save
$6.99
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58755 Portion Cup 2 Oz Plast B 2500/cs