$43.76/Case
$54.61
Compare Price
You save
$10.85
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58801 Register Rolls Wht 1 Prt 30 Rls/cs
Item:
#1893714
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58801 |
| Manufacturer Part # | 58801 |
| Height | 9.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 4.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58801 Register Rolls Wht 1 Prt 30 Rls/cs
$43.76/Case
$54.61
You save
$10.85
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58801 Register Rolls Wht 1 Prt 30 Rls/cs