$10.62
$17.35
Compare Price
You save
$6.73
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58820
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58820 Sandwich Spreader 3.5
Item:
#1893721
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58820 |
| Manufacturer Part # | 58820 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 10.38" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58820 Sandwich Spreader 3.5
$10.62
$17.35
You save
$6.73
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58820 Sandwich Spreader 3.5