$18.33
$24.98
Compare Price
You save
$6.65
(27%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58839 14oz Glass Syrup Disp
Item:
#1893789
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58839 |
| Manufacturer Part # | 58839 |
| Height | 6" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58839 14oz Glass Syrup Disp
$18.33
$24.98
You save
$6.65
(27%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58839 14oz Glass Syrup Disp