$19.22
$23.73
Compare Price
You save
$4.51
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58844
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58844 Ormd Simple Green 1gal
Item:
#1893724
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58844 |
| Manufacturer Part # | 58844 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 8.97 lbs |
| Hazardous | True |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58844 Ormd Simple Green 1gal
$19.22
$23.73
You save
$4.51
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58844 Ormd Simple Green 1gal