$82.78/Case
$85.97
Compare Price
You save
$3.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 58911
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58911 Tork Brown Roll Towel
Item:
#1893795
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58911 |
| Manufacturer Part # | 58911 |
| Height | 9.3" |
| Width | 15" |
| Depth | 22" |
| Weight | 25.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58911 Tork Brown Roll Towel
$82.78/Case
$85.97
You save
$3.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 58911 Tork Brown Roll Towel