$38.81
$62.00
Compare Price
You save
$23.19
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59199 Hell's Handle Turner 8 In X 4 In
Item:
#1893888
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59199 |
| Manufacturer Part # | 59199 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59199 Hell's Handle Turner 8 In X 4 In
$38.81
$62.00
You save
$23.19
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59199 Hell's Handle Turner 8 In X 4 In