Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59233
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59233 Wire Shelf 18x48 Epoxy Poly Z Brite
Item:
#1884194
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59233 |
| Manufacturer Part # | 59233 |
| Height | 1.25" |
| Width | 18" |
| Depth | 48" |
| Weight | 11.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59233 Wire Shelf 18x48 Epoxy Poly Z Brite
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59233 Wire Shelf 18x48 Epoxy Poly Z Brite