$109.45
$138.00
Compare Price
You save
$28.55
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59268
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59268 Bottle Organizer Wire 6 Section
Item:
#1893398
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59268 |
| Manufacturer Part # | 59268 |
| Height | 9" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59268 Bottle Organizer Wire 6 Section
$109.45
$138.00
You save
$28.55
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59268 Bottle Organizer Wire 6 Section