Free Shipping
Free Shipping
$2,605.77
$3,206.00
Compare Price
You save
$600.23
(19%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59393
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 59393 Non Insulated Heated Proo Fing Cabinet
Item:
#1669722
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59393 |
| Manufacturer Part # | 59393 |
| Height | 69" |
| Width | 23" |
| Depth | 34" |
| Weight | 139 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 59393 Non Insulated Heated Proo Fing Cabinet
$2,605.77
$3,206.00
You save
$600.23
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59393 Non Insulated Heated Proo Fing Cabinet
